MOJO’s

Eski Sevgiliyi Elde Et

Eski sevgiliyi geri kazanmak,

Büyü & Fala ihtiyacı olmadan

mümkün!!!

eski sevgiliyi geri kazanma

 

Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi sunar

Dört Adımda Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları!

Kara kara düşünmeyi bırak ve binlerce çifti yeniden birleştiren bu taktikleri uygulamaya başla. 

Büyü, dua ve fala gerek duymadan!!!  

 

Eski sevgiliyi geri döndürme yollarında yapılması gerekenlere geçmeden önce size acı ama gerçek bir durumdan söz edelim. Muhtemelen eski sevgilinizle olan durumunuza siz de daha önce hiç böyle bakmamıştınız ama şimdi anlatacaklarımızla zihninizde çok önemli bir kör noktayı açacağımıza emin olabilirsiniz. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları var mı? Evet, var! Ama öncesinde aşağıdaki birkaç satırda anlatacaklarımızı lütfen dikkatle anlamaya çalışın!

Başlıyoruz!

Öncelikle şunu çok iyi anlamanız gerekiyor; Kadın erkek ilişkilerinde, çiftlerin ayrılma ve yeniden birlikte olamama sebepleri, zannettiğiniz gibi aldatma, kavga, yalan, ilgisizlik vesaire değil.

 

Bunlar buzdağının sadece görünen yüzü!

 

Peki görünmeyen yüzünde ne var? Ayrılıkların ve yeniden birlikte olunamayışın asıl sebebi, çiftlerden birinin diğerinden fena halde sıkılmış olmasıdır. Kavga, münakaşa, aldatma, ilgisizlik gibi şeyler ise buzdağının sadece görünen yüzüdür. Birçok insan bunu kendine bile itiraf edemez ama gerçek budur!

Sevgilisinden sıkılmış ve onu eskisi gibi çekici bulmayan taraf, diğer tarafa karşı herhangi bir özlem duymaz ve dolayısıyla da eski sevgiliyi geri kazanmak için bir çaba harcamaz. Ayrıldığı sevgilisini hala daha çekici bulan, özleyen taraf ise bu çabada olur ve eski sevgilisini elde etmek için elinden geleni yapar.

Şuna inanın!
Eski sevgilinizle ne yaşamış olursanız olun, ona karşı ne kadar hata yapmış olursanız olun inanın hiç önemi yok. Eğer şu vakte kadar size hala geri dönmemiş ise bilin ki ilişkinizin son dönemlerine doğru zaten sizden sıkılmış, sizi eskisi gibi çekici bulmuyormuş ve ilişkinizin ilk zamanlarındaki kadar size ilgi duymuyormuş demektir.

 

Ama bu durumu tersine çevirebileceğinizin müjdesini de şimdiden verelim!

 

Peki biz Kimiz?
Dijital yayıncılıkta ülkemizin önde gelen markalarından biriyiz. E-Kitap Dünyası olarak Know-How yani Bil-Yap türü e-kitaplar üreten bir ekibiz. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı da üretmiş olduğumuz kitaplardan sadece biri. Mojo ilişki Uzmanlığı Akademisinin katkılarıyla hazırlayıp yayınlamış olduğumuz bu kitap, eski sevgilinizi geri kazanmak için hangi taktikleri uygulamanız gerektiğini gösteriyor. Sizden soğumuş ve artık sizi çekici bulmayan birini size geri kazandıracak şekilde tesir altına almak için neler yapmanız gerektiğini öğreneceğiniz yerli ya da yabancı kitaplar, bilimsel araştırmalar…vs. kısacası ulaşabileceğiniz tüm kaynaklarda verilen bilgilerin süzgeçten geçirilip, sadece işinize yarayacak kısımları sunuluyor. Ek olarak E-Kitap Dünyası Ar-Ge’nin yarattığı Know-How kitaplarda İsimsiz Meleklerden ve İsimsiz Kahramanlardan mutlaka fikir alınıyor. 20-40 yaş aralığında, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkek ve 30 kadınla görüşmeler yapıldı ve ilişkileri üzerine samimi açıklamaları bu kitaptaki pek çok bilgiye yön verdi. Bu fikirlerle, ilişkiler üzerine dünya genelinde yapılmış araştırmaların sonuçları harmanlandı ve eski sevgilisini geri kazanmak isteyenlerin ilişki rehberi olan Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı yaratıldı.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Kısa Sürede Mümkün!

Eski sevgiliyi geri kazanmak için bazı özel taktiklerle bu mümkün. Hem de kısa sürede!

Nasıl mı? Bir ilişkide olabilecek en büyük hatayı ele alalım. Vereceğimiz örnekteki durumu eski sevgilinizle yaşamamış olsanız bile dert etmeyin. Sadece mantığı anlamaya çalışın!

Farz edin ki;
Eski sevgilinizi aldattınız ve o da bunu öğrendi. Ne yapacaktı? Elbette ki ilk aşamada yapacağı şey gurur yapmak ve size tavır koymak olacaktı. Çünkü toplum tarafından kendisine öğretilen şey budur. Tavır koymazsa, ortak çevreniz tarafından ve hatta sizin tarafınızdan bile gurursuz biri olarak adlandırılacak! Böyle adlandırılmayı kim ister ki? Sizden ayrılacağını, bu şartlarda bu ilişkiye devam edemeyeceğini söyleyecek. Ayrıldıktan sonra, geçmişten bugüne aranızda olan biten her şeyi gözden geçirecek. Geçmişi değerlendirecek, içerisinde bulunduğu ânı değerlendirecek…vs. Bu değerlendirme sonucunda size duyduğu sevginin seviyesinin düşük olduğunu hissedecek olursa size geri dönmeyecek. Eğer, içten içe hala size aşk duyuyor ve sizi çekici buluyorsa ne olacak biliyor musunuz?

O da eski sevgiliyi geri kazanmak derdine düşecek ve kısa bir süre sonra size dönüş yapan o olacak. Size bir şans daha vermek istediğini, affettiğini söyleyecek!

 

Çünkü hiçbir engel aşkın, sevginin önüne geçemez ve unutmayın;
Aşk her şeyi affeder!

 

Siz, aldatma gibi büyük bir suç işlemek bir kenara, belki eski sevgilinize karşı ufak birkaç hata dışında çok da büyütülecek bir şey yapmamış olabilirsiniz. Pek çok ilişkide olabilecek ufak sürtüşmeler dışında herhangi ciddi bir sorun bile yaşamamış olabilirsiniz. Peki, aldatma gibi büyük suçların bile affedilebildiği bir dünyada siz neden hala birleşemediniz?

Eski sevgiliniz neden size geri dönmüyor?

Biz cevaplayalım!

Çünkü buzdağının görünmeyen yüzünde şu vardı; ilişkinizin son dönemlerinde sizi zaten çekici bulmuyordu, aşk duymuyordu, cazibeniz onun nazarında sıfıra yakındı ve haliyle ayrıldıktan sonra da size karşı bir özlem duymuyor ve size özlem duymadığı için size geri dönmüyor! Baştan beri anlatmaya çalıştığımız bu kilit noktayı kavramışsanız eski sevgiliyi geri döndürme yollarında sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

Hiç telaş etmeyin. Eski sevgiliyi geri kazanma yolları olarak geliştirilmiş taktiklerle bu durumu kısa sürede tersine çevirebilirsiniz!

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Taktikler

Eski sevgiliyi geri döndürme konusunda başarıya ulaşmanız için izlemeniz gereken yolları, ne yapılmalı ve de ne yapılmamalı kısaca aktaralım.

Eski sevgiliyi geri getirmek için yapılması gereken ilk şey, yeniden birleşmenin olabilirliğine inanmaktır. Asla ümitsiz olmayın ve özgüveninizi koruyun. Çok önemli detaylardan biri bu. Her işin bir tekniği olduğu gibi elbette ki eski sevgiliyi geri kazanmanın da garantili yolları, belli bazı teknik ve özel taktikleri var. Belli taktiklerle ve psikoloji biliminin sunduğu yöntemlerle ilişkisini yeniden yapılandıran yüzlerce çift var.

Öncelikle şu 3 şeyi yapmamaya mutlaka özen gösterin.

 

1.Ona romantik süslü püslü mesajlar yollamayın

İnternette birçok sayfada eski sevgiliyi geri kazanma yolları olarak sunulan bazı taktikler ve öneriler görmüş olabilirsiniz. Özellikle de romantik süslü püslü sözler ve mesajlarla ilgili yazılar. Cicili biçili iki cümleyle sanki eski sevgilinizi geri kazanacakmışsınız gibi akıllar verirler. Eski sevgiliyi mesajla geri kazanmak mümkündür ama bu hamle doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmalı ve hatta bunun öncesinde başka bazı hazırlıklar da yapılmalı. Aksi halde, süslü püslü romantik sözler, mesajlar sizin amacınıza asla hizmet etmeyecektir. Aksine size zarar verecektir. Size karşı ilgisi kalmamış, sizden sıkılmış bir insan için romantizmin içine çekilmek hoşnutluk değil rahatsızlık yaratan bir durumdur. Varsa kendi geçmişinizden pay biçin! Ayrıldığınız ve artık ilgi duymadığınız kişinin size yolladığı iltifat ya da aşk sözleri size haz veriyor muydu? Muhtemelen hayır diyeceksiniz. İşte bu nedenle eski sevgiliyi geri kazanmak için sakın bu ucuz taktiği denemeyin. Ona romantik ya da sitem barındıran mesajlar yollamayın, sözler sarf etmeyin. Bu tür yaklaşımlar amacınızın aksine, sizi onun nazarında hayli aşağı çeker. Bu hataya düşmeyin!

 

2.Hüzünlü ve derbeder bir imaj vermeyin

Eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsanız şu imajı asla vermeyin. Onla ayrıldıktan sonra yaşamınızda keyif alabileceğiniz hiçbir şey yokmuş gibi, sanki hayat durmuş gibi davranmayın. Eski sevgiliyi geri getirmek için kimi insanlar, içerisinde bulunduğu üzüntüyü eski sevgilisine fazlasıyla yansıtır ve zanneder ki ‘Bu yolla onu ne kadar seviyor olduğumu görecek ve kesin bana geri dönecek’ sanır. Hayır, bu asla işe yaramaz! Bu durum eski sevgilinizde ters psikoloji yaratır ve sizden çok daha hızlı soğumasına sebep olursunuz. Eğer cidden böylesi bir ruh halindeyseniz, bu üzüntünüzde samimiyseniz bile bunu ona asla yansıtmayın. ‘Artık çok geç! Bunu ona yansıttım.’ diyorsanız da üzülmeyin. Hepimizin, her yeni günde yeni bir imaj yaratma hakkı var. Bu hakkı kullanın! Kontrolü ele alın ve bundan sonra sizi derbeder ve hüzünlü görmesine imkan vermeyin.

 

3.Onla bir süreliğine özel irtibata geçmeyin

Eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsanız onla bir süreliğine irtibata geçmeyin. Sessizliğe büründüğünüz bir dönem yaratın. Bırakın sizi merak etsin! Sosyo psikolojik verilere göre ‘Sessiz Dönem’ karşı tarafta ilgi ve merak uyandırır. Sessizliğinizi fark ettiğinde bu sessizliğin nedenlerini düşünmeye başlar. Neler yaptığınızı, kimlerle görüştüğünüzü, ona karşı hala ilginiz olup olmadığını, neden onu arayıp sormaktan vazgeçtiğinizi, başka biriyle bir ilişki içerisinde olup olmadığınızı ve daha pek çok şeyi merak etmeye başlar. Bu merak, onda bir yoksunluk hissi uyandırır ve bunun neticesinde de psikolojik olarak hafiften bir özlem hissi duymaya başlar. Bu nedenle yaşam şartlarınız el veriyorsa eski sevgilinizle bir süreliğine özel irtibat kurmayın. Eğer arkadaş grubunuz ortaksa ya da aynı okulda, aynı iş yerinde bir arada olmak gibi zorunluluklarınız varsa onla olan zorunlu diyaloğunuzu devam ettirin ama özel hayatınızla ilgili ya da ikinizle ilgili hiçbir sohbette bulunmayın. Onun özel durumlarıyla ilgili sorular sormayın. ‘Ona olan ilgimi gösterirsem onu çok sevdiğime ve onu çok istediğime ikna olacaktır.’ hatasına düşmeyin! Yani tam olarak Sessiz bir Dönem yaratın!

 

Sessiz Dönem sadece bundan ibaret değil!

 

 

Bu dönem, eski sevgiliyi geri döndürme yolları olarak uygulamanız gereken özel taktiklerin alt yapısını da hazırlayacağınız bir dönem olmalı!

Şimdi atılacak 4 adım var!

Eski sevgiliyi Elde Et Kitabını okuyanlar

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında atılacak 4 adım

Şimdi lütfen eski sevgilisini geri kazanmayı başarmış, bu konuda muradına ermiş kişileri gözünüzün önüne getirin. Bu kişiler ne yapıyorlar da eski sevgililerinin ilgisini yeniden elde edebiliyorlar hiç düşündünüz mü? Nasıl oluyor da eski sevgililerini yeniden elde edebiliyorlar?

Elbette ki doğru şeyleri doğru zamanda yapıyorlar.

Peki, bu doğru zaman ve doğru şeyler ile ilgili tüm bilgiler, sıralı bir biçimde sizin de elinizde olmuş olsaydı sonuç ne olurdu? Cevap çok basit! Eski sevgilinizi çoktan geri kazanmış olurdunuz.

 

Dikkat!
Onun size geri dönmesini sağlayacak motivasyonu yaratan ve 4 adımdan oluşan bu ‘Doğruları’ bilmeniz ve bunları bir an önce uygulamaya başlamanız çok önemli.

 

Eski sevgiliyi geri kazanmak için daha fazla zaman kaybetmeden bir an evvel harekete geçmeniz çok önemli! Onun size dönmesini sağlayacak 4 doğru aşamayı hemen uygulamaya başlamalısınız.

Peki, nereden başlayacağım?

Eski sevgiliyi geri kazanmak için gerekli olan doğru taktiklerin hepsi Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabında!

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabını okuyabileceğin bölümü alt satırlarda göreceksin. Kitap, onun sana karşı tekrar ilgili ve yeniden aşık olmasını sağlayacak bu doğruların hepsini, sıralı bir biçimde paylaşıyor olacak. Kitabı maksimum 3 gün gibi bir sürede okuyabilir ve toplam 4 adımda yapılması gereken özel taktikleri eski sevgilin üzerinde uygulamaya hemen başlayabilirsin.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları Kitabında neler var?

Ana Kitap: Eski Sevgiliyi Elde Et


Eski sevgiliyi Elde Et Kitabı özet

Eski Sevgiliyi Elde Et isimli 64 sayfalık ana kitapla, eski sevgiliyi geri döndürmek isteyenlere kolaylıkla uygulayabilecekleri, pratik bir yol haritası sunuyoruz. Doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması gerekenleri adım adım aktarıyoruz.

Karşı cinsin psikolojisi ve onların zihinsel eğilimleri temel alınarak hazırlanmış taktikleri nasıl uygulayacağını her detayı ile gösteriyoruz. Böylece bu ana kitapla,

 • Zamanı geldiğinde onla nasıl bir irtibat modeli seçmen gerektiğini,
 • Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne gibi sözler, cümleler kullanman gerektiğini,
 • Sana olan ilgisini nasıl artıracağını,
 • Onun duygularında yeniden nasıl iştah uyandıracağını,
 • Sana karşı kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketlerin neler olduklarını,
 • Bilinçaltına etki edecek can alıcı detayları,
 • Beden diliyle onu tesir altına almanın yollarını, iç dünyasında nerelere dokunman gerektiğini,

özetle eski sevgiliyi geri döndürme yolları hakkında çoğu şeyi bu ana kitapta gösteriyoruz. Şimdi e-kitap seti içerisindeki 3 adet bonus kitabın ne olduğunu ve sana neler katacağını anlatalım.

Bonus 1: İzlenim Testi


İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile eski sevgilin üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığını tespit ediyoruz. Eski sevgiliyi geri kazanmak için bu izlenimin iyi olması şart! Testte alacağın puana göre, hangi kategoride olduğunu belirliyor ve neler yaparak onu sana geri kazandıracak bir izlenim bırakabileceğini gösteriyoruz.

Onun sana yeniden hayranlık duyacağı detayları vurgulamanı sağlıyor, duygusal ve fiziksel özelliklerini eski sevgiline karşı nasıl kullanman gerektiğini adım adım anlatıyoruz. Yani bu bonus kitapla, eski sevgilin nazarında çekiciliğini kat be kat artırmanı sağlıyoruz.

Bonus 2: Kıskançlık Testi


Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile kıskançlık dereceni ölçüyoruz. Kıskançlık derecenin, eski sevgilinin yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit ediyor ve alacağın puana göre kategorini belirliyoruz. Kıskançlık derecen ne olursa olsun bunu kendin ve eski sevgilin için avantajlı hale nasıl getireceğini gösteriyoruz. Bu bonus kitapla çok daha öz güvenli olmanı ve ayrı düştüğün sevgilin üzerinde bırakmış olabileceğin olumsuz etkiyi olumlu hale nasıl getirebileceğini anlatıyoruz. Eski sevgiliyi geri kazanmak için en önemli faktörlerden biri de bu!

Bonus 3: Onla Chat


Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. Bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda eski sevgiline yönelik neleri yapman ve neleri yapmaman gerektiğini anlatıyoruz. Eski sevgiliyi ve onun ilgisini olumlu yönde geri kazanmak için bu platformları nasıl kullanman gerektiğini, yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz.

Unutma! Bu alanlardaki yazı dilin, yaklaşım tarzın ve neler yazacağın seni bir anda bitirebilir ya da bir anda yüceltebilir. Bunların hepsini bu bonus kitapta gösteriyoruz.

Teşekkür & Yorumlar

Aşağıda yorumlarını göreceğiniz diğer okuyucular gibi eski sevgiliyi geri kazanmak ve mutluluğa yeniden yelken açmak istiyorsanız kitapta anlatılan çok özel taktiklere kulak verin. Size karşı artık aşk ve ilgi duymayan eski sevgilinizi kısa sürede kendinize aşık etmenin özel taktiklerini keşfedin!

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarını anlatan bu e-kitabı okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin

Sizlere nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki buçuk ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyiki varsınız.

Nisa/Yaş: 26

Hocam, çok sağolun. 2 yıllık ilişkimde çok zor bi noktaya gelmiştik. Araya sokmadığım kişi, yapmadığım süpriz, almadığım çiçek, dilemediğim özür kalmamıştı. Artık beni istemediğini üzerine basa basa her fırsatta söyledi. Bir seferinde yeter artık adli makamlara şikayet ederim seni bile dedi. Baktım çaresizim eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye araştırırken kitabınızı gördüm. Bunu da denicem dedim. Keşke çok daha önceleri denk gelmiş olsaydım. Kitapta dediğiniz her şeyi harfiyen yaptım. Tarih tuttum 76.gün telefonuma mesaj attı napıyosun, görüşelim mi diye.

Erdoğan/Yaş: 23

Tıpkı verdiğiniz örnekteki gibiydik. Tek farkımız, benim değil onun beni aldatmasıydı. Tabi ki ben de gurur yaparak ayrıldım ama bi taraftan sevmeye devam ediyordum. İşin kötü tarafı onun bir mahcubiyeti ya da tekrar birleşme çabası yoktu. Aynen dediğiniz gibi sıkılan taraf oymuş. Bense seven taraftım. Biraz hırs yapmıştım ama safiyane sevgim daha ağır basıyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle kitaptan haberdar oldum. Kaybedeceğim bir şey yok ki diyerek okumaya başladım. O kadar doğru noktalara değinmişsiniz ki cidden bizim ayrılma sebebimizin başka bir kadın olmadığını bunun buzdağının görünen yüzü olduğunu ben de gayet iyi anladım. Metotların uygulaması zor olur mu diye düşünmüştüm ama baktım onlar da gayet yapabileceğim şeyler. Hırsımın ve sevgimin de gücüyle hepsini uyguladım.

Sonuç; o kızı benim için terk etti ve koşa koşa bana döndü. Sizin de dediğiniz gibi iyiler her zaman kazanıyor. Çok teşekkürler

Berna/Yaş: 24

Harika bilgiler. Karşı cinsin zihnini ve duygularını yönetebileceğiniz bilgileri elinizde tutuyor olmak çok büyük bir avantaj. Sadece eski sevgiliyi geri döndürme ile kalmıyor, sosyo psikolojik bir yetenek de kazanmış oluyorsunuz.

Sadık/Yaş: 39

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı aldım. Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum. Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi? Sevgiler….

Lerzan/Yaş: 37

*Feragatname: Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan taktiklerin uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. 

Durma!

Sen de Eski Sevgilini Elde Et!

UNUTMADAN!!!

Bugüne Özel Tüm Ürünlerde %30 İndirim

Aşağıdaki Tüm Kampanyalarda Geçerlidir!

Eski Sevgiliyi Elde Et Club Üyeliği Kartı

Eski Sevgiliyi Elde Et Artık Club Üyeliği ile!
Club üyeliği, eski sevgilinle içerisinden çıkamadığın durumlarda
e-mail yoluyla 3 gün boyunca ücretsiz yardım/danışmanlık almanı sağlar.

 

 

Kadın Okuyucular için!

eski sevgiliyi elde et onu elde tut ve yataktaki kraliçe kitabın resmi

Eski Sevgiliyi Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe

Onun hem kalbinin hem de yatağının kraliçesi olmak için neler yapman gerektiğini bu üçlü set açıkça gösteriyor olacak. Yataktaki Kraliçe ile onu sekste etkilemenin yollarını keşfet!
(Kadın okuyucular için!)

Dev İndirim Kampanyası!

 

Bu eşsiz fırsatı kaçırma. Kısa süreliğine kadar bu üçlü setin fiyatı

687TL yerine

sadece

 

229TL

25TL aylık taksitle sahip ol.

 

Yataktaki Kraliçe Kitabını incele

yataktaki kraliçe kitap seti

Yataktaki Kraliçe e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 4 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla “Yatağınızın Kraliçesi” olmanızı sağlıyor. Sevgilinle, cinsel münasebetinin olmasını planlamıyor olsan bile ilerleyen zamanlarda evli bir kadın olduğunda cinsel yaşamında neler yapman gerektiğini bu kitaptan her detayı ile öğrenmiş olacaksın.

Unutma! Cinsel yaşamını nasıl yaşayacağını ve nasıl kontrol edeceğini bilen bir kadın hayatına girecek erkeklerin tamamını da istediği gibi kontrol edebilir!

Yataktaki Kraliçe kitabı, cinsellikte korktuğun, çekindiğin, kendine güvenmediğin ne varsa bunların hepsini yok etmeni sağlayacak ve seni yatakta tam bir KRALİÇE yapacak.

 • Ana kitap 100 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Cinsel ve Genital Sağlık” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Kuponları” 30 sayfa
 • 4 no.lu bonus olan “Erkeği Azdırmanın Yolları”

Bu setin fiyatı 229TL

Resimli ve yazılı anlatımlarıyla, tam anlamıyla ‘Cinsel Yaşam Kılavuzu’ olan bu kitabın başka bir ikamesi yok!

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

 
0 850 441 18 13
Telefondan Satış Desteği için Tıkla

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00

eski sevgiliyi elde et onu elde tut kitabın resmi

 

Eski Sevgiliyi Elde Et + Onu Elde Tut

Eski sevgiliyi geri kazanmak tamam ama geri kazandıktan sonra bu ilişkideki cazibeni tekrar kaybetmemen ve koruman gerekecek! Geri kazandığın sevgilini kendine bağlamanın yollarını bu ikili setle keşfedebilirsin.
(Kadın okuyucular için!)

Kısa süreliğine

 

%30 indirimli

399TL yerine

sadece

 

279,30TL

31TL aylık taksitle sahip ol.

Onu Elde Tut'u incele

onu elde tut kitabı

 

Onu Elde Tut e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, sevgilin olan erkeği nasıl kendine bağlayacağını gösteriyor. Çiftlerin, birlikte olmaya başladıktan bir süre sonra birbirleri için eskimeye başladığını ve ilk zamanlardaki çekiciliklerini yitirmeye başladıklarını sen de biliyorsun. Bu nedenle, eski sevgilini yeniden elde ettikten sonra da yapman gerekenler bitmiyor! Onu Elde Tut kitabı, ilişkiniz devam ederken onun sana olan ilgi ve sevgisindeki azalma riskini nasıl yok edeceğini, sana olan hayranlığını günbegün nasıl artıracağını, ilişkinizi hep ilk gün ki gibi nasıl taze tutacağını tek tek aktarıyor.

 • Ana kitap 75 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Çember İhlali” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Onla Doğru İletişim ve Sorun Çözme Yolları” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Biletleri” 30 sayfa

Bu setin fiyatı 229TL

Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

 
0 850 441 18 13
Telefondan Satış Desteği için Tıkla

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00

eski sevgiliyi elde et kitabın resmi

Eski Sevgiliyi Elde Et Kitap Seti

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı keşfet!
(Kadın okuyucular için!)

kısa süreliğine

%30 indirimli 

298TL yerine

sadece

 

229TL

25TL aylık taksitle sahip ol.

 
0 850 441 18 13
Telefondan Satış Desteği için Tıkla

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00

Erkek okuyucular İçin!

eski sevgiliyi elde et smart casanova kitabın resmi

Eski Sevgiliyi Elde Et Smart Casanova

Eski sevgilini elde ettikten sonra cinsel münasebetlerinde tam bir Casanova etkisi yaratmak istiyorsan bu ikili seti almalısın. Bir kadını hazzın doruğuna çıkarmanın yolları Smart Casanova Kitabında.
(Erkek okuyucular için!)

%30 indirim!


399
TL yerine

sadece

 

279,30TL

31TL aylık taksitle sahip ol.

Smart Casanova’yı incele

smart casanova kitabı

 

Smart Casanova Kitabı barındırdığı bilgi ve metotlarla, bir kadını yatakta hazzın doruğuna nasıl çıkaracağını gösteriyor.
Resimli ve yazılı anlatımlarıyla eşsiz bir kaynak. Her erkeğin öğrenmesi gereken bilgiler Smart Casanova kitabında.
Akıllı Erkeğin Cinsel Rehberi niteliğinde olan bu kitabı okuduktan sonra yatakta kendinize hayran bırakamayacağınız kadın kalmayacak.
Bir solukta okuyabileceğin, kadınları yatakta tesir altına alacak gizli noktalarını keşfedeceğin şahane bir ilişki koçu!

Bu setin fiyatı 229TL

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

 
0 850 441 18 13
Telefondan Satış Desteği için Tıkla

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00

eski sevgiliyi elde et kitabın resmi

Eski Sevgiliyi Elde Et

Eski sevgiliyi geri döndürmenin ve geri getirmenin yollarını keşfet!
(Erkek okuyucular için!)

%30 indirim!

298TL yerine

sadece

 

229TL

25TL aylık taksitle sahip ol.

 
0 850 441 18 13
Telefondan Satış Desteği için Tıkla

Telefonda satış desteği hafta içi 11:00 – 16:00

Geç kalma!

Tek bir tıkla istediğin kitap setini al

Büyü & Fal olmadan eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapılmalı hemen keşfet!

 

Az önce 5i bir arada
kitap seti daha
satın alındı.

Az önce 5i bir arada
kitap seti daha
satın alındı.

Az önce 5i bir arada
kitap seti daha
satın alındı.

Az önce 5i bir arada
kitap seti daha
satın alındı.

Az önce 5i bir arada
kitap seti daha
satın alındı.

Beşi Bir arada bugüne özel %10 indirimli!!!


Kapattığında şansın kaybolur.

Az önce 5i bir arada
kitap seti
satın alındı.