Eski Sevgiliyi
Elde Et

E-Kitap

Dört Adımda Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Eski Sevgiliyi Elde Et kitabındaki taktiklerle mümkün!

Kara kara düşünmeyi bırak ve 2.000 çifti yeniden birleştiren bu taktikleri uygulamaya başla.

Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi sunar

 

Eski Sevgiliyi Elde Et Okuyucu Yorumları

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarını anlatan bu e-kitabı okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin

Sizlere nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyiki varsınız.

Nisa/Yaş: 26

Hocam, çok sağolun. 2 yıllık ilişkimde çok zor bi noktaya gelmiştik. Araya sokmadığım kişi, yapmadığım süpriz, almadığım çiçek, dilemediğim özür kalmamıştı. Artık beni istemediğini üzerine basa basa her fırsatta söyledi. Bir seferinde yeter artık adli makamlara şikayet ederim seni bile dedi. Baktım çaresizim eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalıyım diye araştırırken kitabınızı gördüm. Bunu da denicem dedim. Keşke çok daha önceleri denk gelmiş olsaydım. Kitapta dediğiniz her şeyi harfiyen yaptım. Tarih tuttum 76.gün telefonuma mesaj attı napıyosun, görüşelim mi diye.

Erdoğan/Yaş: 23

Tıpkı verdiğiniz örnekteki gibiydik. Tek farkımız, benim değil onun beni aldatmasıydı. Tabi ki ben de gurur yaparak ayrıldım ama bi taraftan sevmeye devam ediyordum. İşin kötü tarafı onun bir mahcubiyeti ya da tekrar birleşme çabası yoktu. Aynen dediğiniz gibi sıkılan taraf oymuş. Bense seven taraftım. Biraz hırs yapmıştım ama safiyane sevgim daha ağır basıyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle kitaptan haberdar oldum. Kaybedeceğim bir şey yok ki diyerek okumaya başladım. O kadar doğru noktalara değinmişsiniz ki cidden bizim ayrılma sebebimizin başka bir kadın olmadığını bunun buzdağının görünen yüzü olduğunu ben de gayet iyi anladım. Metotların uygulaması zor olur mu diye düşünmüştüm ama baktım onlar da gayet yapabileceğim şeyler. Hırsımın ve sevgimin de gücüyle hepsini uyguladım.

Sonuç; o kızı benim için terk etti ve koşa koşa bana döndü. Sizin de dediğiniz gibi iyiler her zaman kazanıyor. Çok teşekkürler

Berna/Yaş: 24

Harika bilgiler. Karşı cinsin zihnini ve duygularını yönetebileceğiniz bilgileri elinizde tutuyor olmak çok büyük bir avantaj. Sadece eski sevgiliyi geri döndürmekle kalmıyorsunuz, sosyo psikolojik bir yetenek de kazanmış oluyorsunuz.

Sadık/Yaş: 39

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı aldım. Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum. Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi? Sevgiler….

Lerzan/Yaş: 37

*Feragatname: Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan taktiklerin uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Siz de eski sevgilinizi geri kazanmak ve mutluluğa yeniden yelken açmak istiyorsanız ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Eski Sevgiliyi Elde Et kitabında anlatılan taktiklere kulak verin. Size karşı artık aşk ve ilgi duymayan eski sevgilinizi kendinize çekmenin özel taktiklerini keşfedin!

 

Toplam 130 Sayfa
Cep telefonundan ya da bilgisayarından 
Maksimum 3 saatte okuyup bitirebileceğin
Akıcı bir dille yazılmış net ve yalın bilgiler
***
Dijital yayıncılıkta dev bir marka olan
E-Kitap Dünyası ve Mojo Akademi işbirliği ile
***
Erkek ve Kadın okuyucular için 2 farklı versiyona sahip!

Ve de Club Üyeliği ile!

Eski Sevgiliyi Elde Et Club Üyeliği Kartı

Ücretsiz Club Üyeliği!

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını alanlara “Danışmana Sor” sitesinden 3 gün boyunca danışmanlık hizmeti hediye! Eski sevgilinle ve ilişkinle ilgili spesifik sorunları online sorabilir ve 3 gün boyunca online yardım alabilirsin. Hizmet tamamen ücretsizdir! 

Kitap seti içeriğinde neler var?

Ana Kitap: Eski Sevgiliyi Elde Et


Eski sevgiliyi Elde Et Kitabı özet

Eski Sevgiliyi Elde Et isimli 64 sayfalık ana kitapla, eski sevgilisini geri döndürmek isteyenlere kolaylıkla uygulayabilecekleri, pratik bir yol haritası sunuyoruz. Doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması gerekenleri adım adım aktarıyoruz. Karşı cinsin psikolojisi ve onların zihinsel eğilimleri temel alınarak hazırlanmış taktikleri nasıl uygulayacağını her detayı ile gösteriyoruz. Böylece bu ana kitapla,

 • Zamanı geldiğinde onla nasıl bir irtibat modeli seçmen gerektiğini,
 • Eski sevgilini geri kazanmak için ne gibi sözler, cümleler kullanman gerektiğini,
 • Sana olan ilgisini nasıl artıracağını,
 • Onun duygularında yeniden nasıl iştah uyandıracağını,
 • Sana karşı kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketlerin neler olduklarını,
 • Bilinçaltına etki edecek can alıcı detayları,
 • Beden diliyle onu tesir altına almanın yollarını, iç dünyasında nerelere dokunman gerektiğini,

özetle eski sevgilini geri döndürmek için ihtiyacın olan her şeyi bu ana kitapta gösteriyoruz. Şimdi e-kitap seti içerisindeki 3 adet bonus kitabın ne olduğunu ve sana neler katacağını anlatalım.

Bonus 1: İzlenim Testi


İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat isimli 30 sayfalık bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile eski sevgilin üzerinde nasıl bir izlenim bırakmış olduğunu tespit etmene yardım ediyoruz. Test sonucuna göre, hangi kategoride olduğunu belirliyor ve neler yaparak onu sana geri kazandıracak bir izlenim bırakabileceğini gösteriyoruz. Onun sana yeniden hayranlık duyacağı detayları vurgulamanı sağlıyor, duygusal ve fiziksel özelliklerini eski sevgiline karşı nasıl kullanman gerektiğini adım adım anlatıyoruz. Yani bu bonus kitaptaki bilgilerle, eski sevgilin nazarındaki çekiciliğini artırmanı sağlayacak tüyoları paylaşıyoruz.

Bonus 2: Kıskançlık Testi


Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli 30 sayfalık bu bonus kitabın ilk bölümünde, 35 soruluk test ile kıskançlık dereceni ölçüyoruz. Kıskançlık derecenin, eski sevgilinin yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit ediyor, kategorini belirliyoruz. Kıskançlık derecen ne olursa olsun bunu kendin ve eski sevgilin için avantajlı hale nasıl getireceğini gösteriyoruz. Bu bonus kitapla, ayrı düştüğün sevgilin üzerinde bırakmış olabileceğin olumsuz etkiyi olumlu hale nasıl getirebileceğini anlatıyoruz. 

Bonus 3: Onla Chat


Kadın erkek ilişkilerinde internet, sosyal medya ve chat alanlarının taraflar arasında diyaloğu ve ilişkiyi geliştiren platformlar olması nedeniyle bu alanları akıllıca kullanmak gerekiyor. 13 sayfalık bu bonus kitapla Facebook’tan WhatsApp’a kadar tüm platformlarda eski sevgiline yönelik neleri yapman ve neleri yapmaman gerektiğini anlatıyoruz. Eski sevgiliyi ve onun ilgisini olumlu yönde geri kazanmak için bu platformları nasıl kullanman gerektiğini, yazı dilinin ve yaklaşım tarzının nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz.Unutma! Bu alanlardaki yazı dilin, yaklaşım tarzın ve neler yazacağın seni bir anda bitirebilir ya da bir anda yüceltebilir. Bunların hepsini bu bonus kitapta gösteriyoruz.

Durma!

Sen de Eski Sevgilini Elde Et!

Eski Sevgiliyi Elde Et Club Üyeliği Kartı

Ücretsiz Club Üyeliği!

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını alanlara “Danışmana Sor” sitesinden 3 gün boyunca danışmanlık hizmeti hediye! Eski sevgilinle ve ilişkinle ilgili spesifik sorunları online sorabilir ve 3 gün boyunca online yardım alabilirsin. Hizmet tamamen ücretsizdir! 

 

Club Üyeliği, hem kadın hem de erkek okuyucular için
Aşağıda göreceğiniz Tekli ve Çoklu Setlerin hepsinde geçerlidir!

Kadın Okuyucular için…

Tekli Set

Eski sevgiliyi Elde Et Kitabı satın al

Kadın Okuyucular için…

2’li Set

eski sevgiliyi elde et satın al oet

Onu Elde Tut'u incelemek için buraya tıkla!

Onu Elde Tut e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 3 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla, sevgilin olan erkeği nasıl kendine bağlayacağını gösteriyor. Çiftlerin, birlikte olmaya başladıktan bir süre sonra birbirleri için eskimeye başladığını ve ilk zamanlardaki çekiciliklerini yitirmeye başladıklarını sen de biliyorsun. Bu nedenle, eski sevgilini yeniden elde ettikten sonra da yapman gerekenler bitmiyor! Onu Elde Tut kitabı, ilişkiniz devam ederken onun sana olan ilgi ve sevgisindeki azalma riskini nasıl yok edeceğini, sana olan hayranlığını günbegün nasıl artıracağını, ilişkinizi hep ilk gün ki gibi nasıl taze tutacağını tek tek aktarıyor.

 • Ana kitap 75 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Çember İhlali” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Onla Doğru İletişim ve Sorun Çözme Yolları” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Biletleri” 30 sayfa

Bir solukta okuyabileceğin, öğrenirken eğleneceğin şahane bir ilişki koçu!

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

Kadın Okuyucular için…

3’lü Set

eski sevgiliyi elde et satın al yk oet

Yataktaki Kraliçe Kitabını incelemek için buraya tıkla!

Yataktaki Kraliçe e-Kitabı, 1 ana kitap ve yanında 4 adet bonus kitaptan oluşan bir set. Barındırdığı bilgi ve metotlarla “Yatağınızın Kraliçesi” olmanızı sağlıyor. Sevgilinle, cinsel münasebetinin olmasını planlamıyor olsan bile ilerleyen zamanlarda evli bir kadın olduğunda cinsel yaşamında neler yapman gerektiğini bu kitaptan her detayı ile öğrenmiş olacaksın.

Unutma! Cinsel yaşamını nasıl yaşayacağını ve nasıl kontrol edeceğini bilen bir kadın hayatına girecek erkeklerin tamamını da istediği gibi kontrol edebilir!

Yataktaki Kraliçe kitabı, cinsellikte korktuğun, çekindiğin, kendine güvenmediğin ne varsa bunların hepsini yok etmeni sağlayacak ve seni yatakta tam bir KRALİÇE yapacak.

 • Ana kitap 100 sayfa
 • 1 no.lu bonus olan “Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları” kitabı 30 sayfa
 • 2 no.lu bonus olan “Cinsel ve Genital Sağlık” 30 sayfa
 • 3 no.lu bonus olan “Aşk Kuponları” 30 sayfa
 • 4 no.lu bonus olan “Erkeği Azdırmanın Yolları”

Resimli ve yazılı anlatımlarıyla, tam anlamıyla ‘Cinsel Yaşam Kılavuzu’ olan bu kitabın başka bir ikamesi yok!

Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

Erkek Okuyucular için

Tekli Set

Eski sevgiliyi Elde Et Kitabı satın al

Erkek Okuyucular için

2’li Set

Smart Casanova’yı incelemek için buraya tıkla!

Smart Casanova Kitabı barındırdığı bilgi ve metotlarla, bir kadını yatakta hazzın doruğuna nasıl çıkaracağını gösteriyor. Resimli ve yazılı anlatımlarıyla eşsiz bir kaynak. Her erkeğin öğrenmesi gereken bilgiler Smart Casanova kitabında. Akıllı Erkeğin Cinsel Rehberi niteliğinde olan bu kitabı okuduktan sonra yatakta kendinize hayran bırakamayacağınız kadın kalmayacak. Bir solukta okuyabileceğin, kadınları yatakta tesir altına alacak gizli noktalarını keşfedeceğin şahane bir ilişki koçu! Kitabı daha detaylı incelemek istersen buraya tıkla!

Geç kalma!

Tek bir tıkla istediğin kitap setini al

Eski sevgilini geri kazanmak için ne yapmalısın hemen keşfet!