Eski Sevgiliyi Elde Et

Eski sevgiliyi geri kazanmak

E-kitap Nedir?

Eski Sevgiliyi Elde Et kitap seti web-pdf formatında bir e-kitaptır. Masaüstü bilgisayar, lap top, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlarınızdan kolaylıkla okumaya başlayabilirsiniz. Bu cihazlarınız yanınızda olmasa bile internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan ya da mobil telefondan e-mailinizi açıp, size yolladığımız kitap bağlantılarını tıklayarak istediğiniz her zaman ve her yerde e-kitabınızı okuyabilirsiniz.

E-Kitabın Avantajları Nelerdir?

Kargo derdi olmaması, ödemenin hemen ardından kitap setinin okunabilir olması, ne satın aldığınızı ve ne okuduğunuzu kimsenin bilmeyecek olması ve kağıt üzeri yazılı yayın olmadığı için ağaç kesilmesine sebep olmaması e-kitapların başlıca avantajlarındandır.

Nasıl Satın Alabilirim?

Çözüm ortağımız OdaklıPazarın sunduğu ödeme seçeneklerinden arzu ettiğiniz herhangi birini kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı
  • Yurtdışı Ödeme altyapısı
  • Banka Havalesi / EFT
  • PTT ödemesi
  • Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme Niçin Yok?

Çünkü kitabımız yukarıda da anlattığımız gibi e-kitap formatındadır. Dolayısıyla kapıya kadar kargoyla getirilip, elden teslim edilecek bir ürün değildir.

Hangi ödeme yöntemini seçmeliyim?

Elbette ki bu size kalmış ancak bilgi vermek gerekirse;

  • Kredi kartlı alımda e-kitabı okuma bağlantılarınız maksimum 5 dakika gibi kısa bir sürede e-mail adresinize gönderilir. 7/24 ve maksimum 5 dakika gibi bir sürede kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.
  • Banka havale/EFT ya da posta çeki yöntemleri seçerseniz, kitap bağlantılarınızın mail adresinize gönderim süresi biraz daha uzun sürebilir. Bu işlemi hızlandırmak için ödemenizi yaptıktan sonra info(et)odaklipazar.com adresine mail yoluyla ödeme yaptığınız bilgisini vermeniz önerilir. Ödeme kontrolünüzü yaptıktan sonra e-kitabınızın bağlantısı e-posta adresinize gönderilir. Bu işlem de çok uzun sürmez ancak kredi kartı kadar hızlı olmayabilir.
Kredi kartıyla satın alma işlemini yaparken kart bilgilerim güvende olur mu?

Kredi kartıyla ödeme sayfası %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan (https) altyapısına sahiptir. Çözüm ortağımız OdaklıPazar, iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır. Dolayısıyla kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ekstrem de bu alışveriş nasıl görünecek?

Kredi kartı ekstrenizde kitabın adı görünmez, sadece sanal pos hizmetini sağlayan ‘iyzico’ markasının ismi ve yaptığınız ödemenin miktarı görünür.

iyzico Nedir?

iyzico, tüm e-ticaret şirketlerinin kullanıyor olduğu sanal pos hizmetinin sağlandığı platformlardan biridir. Hız, verimlilik ve güvenli alışveriş üzerine tasarlanmış bir ödeme alma sistemidir.

Taksit yaptırabilir miyim?

Kredi kartınızla satın alım yaptığınız günki yasal taksit sayısı kadar taksit yaptırabilirsiniz.

Yurt dışında yaşıyorum. Nasıl satın alabilirim?

Kredi Kartı ve bazı uluslararası ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Odaklı Pazar ödeme sayfasında bulunan ödeme seçenekleri arasından belirlenen ödeme altyapısı kutucuğunu işaretleyip ‘Ödeme Yap’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir sorum daha var. Size nasıl Sorabilirim?

Konu her ne olursa olsun bizimle çekinmeden irtibata geçebilir, aşağıda bulunan “Sorularınızı Cevaplamayı Seviyoruz.” kısmından bize mesajınızı yollayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Elde Et

Telif Hakkı ve Sorumluluk Reddi | Yayın ve Gizlilik Politikası

Sık Sorulan Sorular | İletişim | Üye Girişi

0 (850) 441 18 13

Telefon desteği Hafta içi saat 11:00 - 16:00

WhatsApp'i aç
Soru sormak için tıkla!
Powered by

Yataktaki Kraliçe Eski Sevgiliyi Elde Et Onu Elde Tut kitapların yazarı kimdir?Az önce üçlü kitap setini 229TL ye satın alındı. Hemen sende al!

Yataktaki Kraliçe Eski Sevgiliyi Elde Et Onu Elde Tut kitapların yazarı kimdir?Az önce üçlü kitap seti daha satın alındı.

Yataktaki Kraliçe Eski Sevgiliyi Elde Et Onu Elde Tut kitapların yazarı kimdir?Az önce üçlü kitap seti satın alındı.

eski sevgiliyi geri kazanmaAz önce ikili kitap seti satın alındı.

eski sevgiliyi geri kazanmaAz önce tekli kitap seti daha satın alındı.

eski sevgiliyi geri kazanmaAz önce tekli kitap seti satın alındı.